- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Информационни листове
PTS 815 Series Datasheet.pdfИскате по -добра цена?
Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.
| количество | Единична цена | Екст.Цена |
|---|---|---|
| 1+ | $0.104 | $0.10 |
Технически спецификации PTS815 SJK 250 SMTR LFS
Технически спецификации, атрибути, параметри и части C&K - PTS815 SJK 250 SMTR LFS с подобни спецификации на C&K - PTS815 SJK 250 SMTR LFS
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител | C&K |
| Стил на прекратяване | J Lead |
| Switch Travel | 0.20mm |
| Функция превключвател | Off-Mom |
| серия | PTS815 |
| Пакет | Tape & Reel (TR) |
| очертание | 4.20mm x 3.20mm |
| Работна температура | -20°C ~ 70°C |
| Оперативна сила | 250gf |
| Тип монтаж | Surface Mount |
| Механичен живот | 50,000 Cycles |
| Защита срещу вмешателство | IP40 |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Напрежение на осветлението (номинално) | - |
| Тип осветление, Цвят | - |
| осветление | Non-Illuminated |
| Характеристика | - |
| Контакт рейтинг @ напрежение | 0.05A @ 12VDC |
| верига | SPST-NO |
| Основен номер на продукта | PTS815 |
| Тип на задвижването | Oval Button |
| Ориентация на задвижването | Top Actuated |
| Материал на задвижването | - |
| Дължина на задвижването, прави ъгъл | - |
| Височина на задвижващия механизъм от печатни платки, вертикална | 2.50mm |
| Атрибут | описание |
|---|---|
| Статус на RoHs | ROHS3 съвместим |
| Ниво на чувствителност към влага (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Трите части вдясно имат подобни спецификации на C&K PTS815 SJK 250 SMTR LFS.
| Атрибут на продукта | ||||
|---|---|---|---|---|
| Номер на частта | PTS815 SJG 250 SMTR LFS | PTS810 SJK 250 SMTR LFS | PTS815 SJM 250 SMTR LFS | PTS810 SJS 250 SMTR LFS |
| Производител | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Switch Travel | - | - | - | - |
| Характеристика | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Тип монтаж | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Контакт рейтинг @ напрежение | - | - | - | - |
| осветление | - | - | - | - |
| очертание | - | - | - | - |
| Защита срещу вмешателство | - | - | - | - |
| Оперативна сила | - | - | - | - |
| Работна температура | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Материал на задвижването | - | - | - | - |
| верига | - | - | - | - |
| Функция превключвател | - | - | - | - |
| Напрежение на осветлението (номинално) | - | - | - | - |
| Основен номер на продукта | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Механичен живот | - | - | - | - |
| Тип осветление, Цвят | - | - | - | - |
| серия | - | - | - | - |
| Дължина на задвижването, прави ъгъл | - | - | - | - |
| Височина на задвижващия механизъм от печатни платки, вертикална | - | - | - | - |
| Пакет | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ориентация на задвижването | - | - | - | - |
| Тип на задвижването | - | - | - | - |
| Стил на прекратяване | - | - | - | - |
Изтеглете PTS815 SJK 250 SMTR LFS PDF таблици с данни и документация C&K за PTS815 SJK 250 SMTR LFS - C&K.
PTS810SJK250SMTRLFSC&K
PTS6WHST1-8-33SAmphenol Industrial OperationsPTSE 3C 3#20 SKT PLUG
PTS810SJM250SMTRLFSC&K
PTS810 SJM250SMTRLFSS&KВашият имейл адрес няма да бъде публикуван.
| Общи държави Логистично време за време | ||
|---|---|---|
| Регион | Държава | Логистично време (ден) |
| Америка | САЩ | 5 |
| Бразилия | 7 | |
| Европа | Германия | 5 |
| Обединеното кралство | 4 | |
| Италия | 5 | |
| Океания | Австралия | 6 |
| Нова Зеландия | 5 | |
| Азия | Индия | 4 |
| Япония | 4 | |
| Близкия изток | Израел | 6 |
| Справка за доставка на DHL & FedEx | |
|---|---|
| Такси за доставка (KG) | Справка DHL ($ USD) |
| 0,00kg-2.00kg | 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00kg | $ 40,00 - $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00kg | 50,00 USD - $ 100,00 USD |













Искате по -добра цена? Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.