- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Искате по -добра цена?
Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.
| количество | Единична цена | Екст.Цена |
|---|---|---|
| 1+ | $101.65 | $101.65 |
Технически спецификации CS1-B2-14-670-A12-MF
Технически спецификации, атрибути, параметри и части Carling Technologies - CS1-B2-14-670-A12-MF с подобни спецификации на Carling Technologies - CS1-B2-14-670-A12-MF
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител | Carling Technologies |
| Напрежение - DC | 80 V |
| Напрежение - AC | 480 V |
| серия | C |
| Пакет | Bulk |
| Брой на полюсите | 1 |
| Тип монтаж | Panel Mount |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Напрежение на осветлението (номинално) | - |
| осветление | None |
| Текуща оценка (AMP) | 70A |
| Тип на прекъсвача | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Агенция за одобрение | CCC, CSA, UL489, VDE |
| Тип на задвижването | Lever |
| Атрибут | описание |
|---|---|
| Статус на RoHs | ROHS3 съвместим |
| Достигане на статус | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Трите части вдясно имат подобни спецификации на Carling Technologies CS1-B2-14-670-A12-MF.
| Атрибут на продукта | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Номер на частта | CS1-B2-14-660-A12-MF | CS1-B2-14-650-121-MF | CS1-B2-14-670-321-MF | CS1-B2-14-660-A12-MJ |
| Производител | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Агенция за одобрение | - | - | - | - |
| серия | - | - | - | - |
| Напрежение - AC | - | - | - | - |
| Тип на прекъсвача | - | - | - | - |
| Брой на полюсите | - | - | - | - |
| Напрежение - DC | - | - | - | - |
| Тип монтаж | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Пакет | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| осветление | - | - | - | - |
| Текуща оценка (AMP) | - | - | - | - |
| Напрежение на осветлението (номинално) | - | - | - | - |
| Тип на задвижването | - | - | - | - |
CS1-B2-14-810-A22-RCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-810-311-MFCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-670-321-MFCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-16-610-A22-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-810-A22-LCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-640-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-810-622-MFCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-650-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-660-A12-MJCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-810-A12-MFCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-660-A12-MFCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-650-121-MFCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-810-A22-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-810-A22-MGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-810-A22-MJCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-650-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-650-321-MFCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
CS1-B2-14-640-A12-MJCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERВашият имейл адрес няма да бъде публикуван.
| Общи държави Логистично време за време | ||
|---|---|---|
| Регион | Държава | Логистично време (ден) |
| Америка | САЩ | 5 |
| Бразилия | 7 | |
| Европа | Германия | 5 |
| Обединеното кралство | 4 | |
| Италия | 5 | |
| Океания | Австралия | 6 |
| Нова Зеландия | 5 | |
| Азия | Индия | 4 |
| Япония | 4 | |
| Близкия изток | Израел | 6 |
| Справка за доставка на DHL & FedEx | |
|---|---|
| Такси за доставка (KG) | Справка DHL ($ USD) |
| 0,00kg-2.00kg | 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00kg | $ 40,00 - $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00kg | 50,00 USD - $ 100,00 USD |














Искате по -добра цена? Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.