- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Информационни листове
F Series Datasheet.pdfИскате по -добра цена?
Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.
| количество | Единична цена | Екст.Цена |
|---|---|---|
| 1+ | $331.90 | $331.90 |
Технически спецификации FA1-B4-14-825-12A-BG
Технически спецификации, атрибути, параметри и части Carling Technologies - FA1-B4-14-825-12A-BG с подобни спецификации на Carling Technologies - FA1-B4-14-825-12A-BG
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител | Carling Technologies |
| Напрежение - DC | 125 V |
| Напрежение - AC | 277 V |
| серия | F |
| Пакет | Bulk |
| Брой на полюсите | 1 |
| Тип монтаж | Chassis Mount |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Напрежение на осветлението (номинално) | - |
| осветление | None |
| Текуща оценка (AMP) | 250A |
| Тип на прекъсвача | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Агенция за одобрение | CCC, cULus, UL489 |
| Тип на задвижването | Lever |
| Атрибут | описание |
|---|---|
| Статус на RoHs | ROHS3 съвместим |
| Достигане на статус | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
Трите части вдясно имат подобни спецификации на Carling Technologies FA1-B4-14-825-12A-BG.
| Атрибут на продукта | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Номер на частта | FA1-B4-12-825-12A-BG | FA1-B4-14-815-12A-BG | FA1-B4-16-820-12A-BG | FA1-B9-12-825-12A-BG |
| Производител | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Текуща оценка (AMP) | - | - | - | - |
| Тип на задвижването | - | - | - | - |
| серия | - | - | - | - |
| Напрежение - DC | - | - | - | - |
| Тип монтаж | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Напрежение на осветлението (номинално) | - | - | - | - |
| Брой на полюсите | - | - | - | - |
| осветление | - | - | - | - |
| Пакет | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Напрежение - AC | - | - | - | - |
| Агенция за одобрение | - | - | - | - |
| Тип на прекъсвача | - | - | - | - |
Изтеглете FA1-B4-14-825-12A-BG PDF таблици с данни и документация Carling Technologies за FA1-B4-14-825-12A-BG - Carling Technologies.
FA1-B9-14-810-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-14-825-42B-BACarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B9-12-825-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B9-12-815-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-16-912-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B2-24-825-32A-FGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-12-825-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B2-24-815-32A-FGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B3-12-912-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-16-820-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-12-912-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B9-12-815-32A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-11-825-12A-BJCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-11-912-12A-BJCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B9-14-810-22A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B2-24-912-32A-FGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-16-810-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
FA1-B4-14-815-12A-BGCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERВашият имейл адрес няма да бъде публикуван.
| Общи държави Логистично време за време | ||
|---|---|---|
| Регион | Държава | Логистично време (ден) |
| Америка | САЩ | 5 |
| Бразилия | 7 | |
| Европа | Германия | 5 |
| Обединеното кралство | 4 | |
| Италия | 5 | |
| Океания | Австралия | 6 |
| Нова Зеландия | 5 | |
| Азия | Индия | 4 |
| Япония | 4 | |
| Близкия изток | Израел | 6 |
| Справка за доставка на DHL & FedEx | |
|---|---|
| Такси за доставка (KG) | Справка DHL ($ USD) |
| 0,00kg-2.00kg | 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00kg | $ 40,00 - $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00kg | 50,00 USD - $ 100,00 USD |














Искате по -добра цена? Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.