- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Информационни листове
Product Configuration Guide.pdfИскате по -добра цена?
Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.
| количество | Единична цена | Екст.Цена |
|---|---|---|
| 1+ | $1.684 | $1.68 |
Технически спецификации SG-8101CA 62.0000M-TBGSA0
Технически спецификации, атрибути, параметри и части EPSON - SG-8101CA 62.0000M-TBGSA0 с подобни спецификации на EPSON - SG-8101CA 62.0000M-TBGSA0
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител | Epson |
| Напрежение - Доставка | 1.8V ~ 3.3V |
| Тип | XO (Standard) |
| Широчина на разпространение на спектъра | - |
| Размер / Размер | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| серия | SG-8101 |
| Оценки | - |
| Пакет / касета | 4-SMD, No Lead |
| Пакет | Tape & Reel (TR) |
| продукция | CMOS |
| Работна температура | -40°C ~ 85°C |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Тип монтаж | Surface Mount |
| Височина - седяща (макс.) | 0.055" (1.40mm) |
| функция | Standby (Power Down) |
| Стабилност на честотата | ±15ppm |
| Честота | 62 MHz |
| Ток - Доставка (Макс) | 6.8mA (Typ) |
| Ток - Доставка (деактивиране) (макс.) | 1.1µA |
| Основен резонатор | Crystal |
| Основен номер на продукта | SG-8101 |
| Обхват на абсолютния издърпване (APR) | - |
| Атрибут | описание |
|---|---|
| Статус на RoHs | ROHS3 съвместим |
| Ниво на чувствителност към влага (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Достигане на статус | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Трите части вдясно имат подобни спецификации на EPSON SG-8101CA 62.0000M-TBGSA0.
| Атрибут на продукта | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Номер на частта | SG-8101CA 62.0000M-TBGPA0 | SG-8101CA 62.0800M-TBGSA0 | SG-8101CA 62.0800M-TBGPA0 | SG-8101CA 62.0000M-TCHSA0 |
| Производител | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Основен номер на продукта | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Напрежение - Доставка | - | - | - | - |
| Широчина на разпространение на спектъра | - | - | - | - |
| Основен резонатор | - | - | - | - |
| Работна температура | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| функция | - | - | - | - |
| Тип монтаж | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Стабилност на честотата | - | - | - | - |
| Честота | - | - | - | - |
| Обхват на абсолютния издърпване (APR) | - | - | - | - |
| Ток - Доставка (деактивиране) (макс.) | - | - | - | - |
| Тип | - | - | - | - |
| Ток - Доставка (Макс) | - | - | - | - |
| Размер / Размер | - | - | - | - |
| Пакет / касета | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Оценки | - | - | - | - |
| продукция | - | - | - | - |
| Височина - седяща (макс.) | - | - | - | - |
| Пакет | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| серия | - | - | - | - |
Изтеглете SG-8101CA 62.0000M-TBGSA0 PDF таблици с данни и документация EPSON за SG-8101CA 62.0000M-TBGSA0 - EPSON.
SG-8101CA 61.8750M-TBGSA0EPSONSG-8101CA 61.8750M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CA 62.1484M-TCHPA0EPSONSG-8101CA 62.1484M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CA 61.8750M-TCHSA0EPSONSG-8101CA 61.8750M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CA 61.9650M-TBGPA0EPSONSG-8101CA 61.9650M-TBGPA0: OSC M
SG-8101CA 62.0800M-TCHSA0EPSONSG-8101CA 62.0800M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CA 62.0800M-TBGPA0EPSONSG-8101CA 62.0800M-TBGPA0: OSC M
SG-8101CA 62.0000M-TCHPA0EPSONSG-8101CA 62.0000M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CA 61.9650M-TBGSA0EPSONSG-8101CA 61.9650M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CA 62.0800M-TCHPA0EPSONSG-8101CA 62.0800M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CA 62.1484M-TBGSA0EPSONSG-8101CA 62.1484M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CA 61.8750M-TBGPA0EPSONSG-8101CA 61.8750M-TBGPA0: OSC M
SG-8101CA 62.0000M-TCHSA0EPSONSG-8101CA 62.0000M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CA 62.0800M-TBGSA0EPSONSG-8101CA 62.0800M-TBGSA0: OSC M
SG-8101CA 61.9650M-TCHSA0EPSONSG-8101CA 61.9650M-TCHSA0: OSC M
SG-8101CA 61.8750M-TCHPA0EPSONSG-8101CA 61.8750M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CA 61.9650M-TCHPA0EPSONSG-8101CA 61.9650M-TCHPA0: OSC M
SG-8101CA 62.0000M-TBGPA0EPSONSG-8101CA 62.0000M-TBGPA0: OSC M
SG-8101CA 62.1484M-TBGPA0EPSONSG-8101CA 62.1484M-TBGPA0: OSC MВашият имейл адрес няма да бъде публикуван.
| Общи държави Логистично време за време | ||
|---|---|---|
| Регион | Държава | Логистично време (ден) |
| Америка | САЩ | 5 |
| Бразилия | 7 | |
| Европа | Германия | 5 |
| Обединеното кралство | 4 | |
| Италия | 5 | |
| Океания | Австралия | 6 |
| Нова Зеландия | 5 | |
| Азия | Индия | 4 |
| Япония | 4 | |
| Близкия изток | Израел | 6 |
| Справка за доставка на DHL & FedEx | |
|---|---|
| Такси за доставка (KG) | Справка DHL ($ USD) |
| 0,00kg-2.00kg | 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00kg | $ 40,00 - $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00kg | 50,00 USD - $ 100,00 USD |














Искате по -добра цена? Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.