- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Искате по -добра цена?
Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.
| количество | Единична цена | Екст.Цена |
|---|---|---|
| 1+ | $0.315 | $0.32 |
Технически спецификации RN73H2ETTD4481B25
Технически спецификации, атрибути, параметри и части KOA Speer Electronics, Inc. - RN73H2ETTD4481B25 с подобни спецификации на KOA Speer Electronics, Inc. - RN73H2ETTD4481B25
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител | KOA Speer Electronics, Inc. |
| толерантност | ±0.1% |
| Температурен коефициент | ±25ppm/°C |
| Пакет на доставчик на устройства | 1210 |
| Размер / Размер | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| серия | RN73H |
| съпротивление | 4.48 kOhms |
| Оценки | AEC-Q200 |
| Мощност (ватове) | 0.25W, 1/4W |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Пакет / касета | 1210 (3225 Metric) |
| Пакет | Tape & Reel (TR) |
| Работна температура | -55°C ~ 155°C |
| Брой на прекратяванията | 2 |
| Височина - седяща (макс.) | 0.028" (0.70mm) |
| Характеристика | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Процент на неуспех | - |
| композиция | Metal Film |
| Основен номер на продукта | RN73H2E |
| Атрибут | описание |
|---|---|
| Статус на RoHs | ROHS3 съвместим |
| Ниво на чувствителност към влага (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Достигане на статус | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Трите части вдясно имат подобни спецификации на KOA Speer Electronics, Inc. RN73H2ETTD4481B25.
| Атрибут на продукта | ||||
|---|---|---|---|---|
| Номер на частта | RN73H2ETTD4481A25 | RN73H2ETTD4481B50 | RN73H2ETTD4481D25 | RN73H2ETTD4481C25 |
| Производител | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Процент на неуспех | - | - | - | - |
| Оценки | - | - | - | - |
| Пакет | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Основен номер на продукта | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| съпротивление | - | - | - | - |
| серия | - | - | - | - |
| Мощност (ватове) | - | - | - | - |
| Височина - седяща (макс.) | - | - | - | - |
| Температурен коефициент | - | - | - | - |
| Работна температура | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| композиция | - | - | - | - |
| Пакет / касета | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Брой на прекратяванията | - | - | - | - |
| Пакет на доставчик на устройства | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Размер / Размер | - | - | - | - |
| Характеристика | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| толерантност | - | - | - | - |
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.
| Общи държави Логистично време за време | ||
|---|---|---|
| Регион | Държава | Логистично време (ден) |
| Америка | САЩ | 5 |
| Бразилия | 7 | |
| Европа | Германия | 5 |
| Обединеното кралство | 4 | |
| Италия | 5 | |
| Океания | Австралия | 6 |
| Нова Зеландия | 5 | |
| Азия | Индия | 4 |
| Япония | 4 | |
| Близкия изток | Израел | 6 |
| Справка за доставка на DHL & FedEx | |
|---|---|
| Такси за доставка (KG) | Справка DHL ($ USD) |
| 0,00kg-2.00kg | 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00kg | $ 40,00 - $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00kg | 50,00 USD - $ 100,00 USD |













Искате по -добра цена? Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.