- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Искате по -добра цена?
Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.
| количество | Единична цена | Екст.Цена |
|---|---|---|
| 1+ | $12.75 | $12.75 |
Технически спецификации SI5332AD11949-GM1R
Технически спецификации, атрибути, параметри и части Skyworks Solutions Inc. - SI5332AD11949-GM1R с подобни спецификации на Skyworks Solutions Inc. - SI5332AD11949-GM1R
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител | Skyworks Solutions, Inc. |
| Напрежение - Доставка | 1.71V ~ 3.63V |
| Тип | Clock Generator |
| Пакет на доставчик на устройства | 32-QFN (5x5) |
| серия | MultiSynth™ |
| Съотношение - Вход: Изход | 2:6 |
| Пакет / касета | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Пакет | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| продукция | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Работна температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Брой на веригите | 1 |
| Тип монтаж | Surface Mount |
| Вход | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Честота - Макс | 333.33MHz |
| Разделител / Multiplier | Yes/No |
| Диференциално - Вход: Изход | Yes/Yes |
| Атрибут | описание |
|---|---|
| Ниво на чувствителност към влага (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Трите части вдясно имат подобни спецификации на Skyworks Solutions Inc. SI5332AD11949-GM1R.
| Атрибут на продукта | ||||
|---|---|---|---|---|
| Номер на частта | SI5332AD11899-GM1R | SI5332AD11949-GM1 | SI5332AD11900-GM1R | SI5332AD11988-GM1R |
| Производител | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Пакет на доставчик на устройства | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Работна температура | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| продукция | - | - | - | - |
| Съотношение - Вход: Изход | - | - | - | - |
| Честота - Макс | - | - | - | - |
| Разделител / Multiplier | - | - | - | - |
| Вход | - | - | - | - |
| Диференциално - Вход: Изход | - | - | - | - |
| Тип | - | - | - | - |
| серия | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Напрежение - Доставка | - | - | - | - |
| Пакет | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Брой на веригите | - | - | - | - |
| Пакет / касета | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Тип монтаж | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.
| Общи държави Логистично време за време | ||
|---|---|---|
| Регион | Държава | Логистично време (ден) |
| Америка | САЩ | 5 |
| Бразилия | 7 | |
| Европа | Германия | 5 |
| Обединеното кралство | 4 | |
| Италия | 5 | |
| Океания | Австралия | 6 |
| Нова Зеландия | 5 | |
| Азия | Индия | 4 |
| Япония | 4 | |
| Близкия изток | Израел | 6 |
| Справка за доставка на DHL & FedEx | |
|---|---|
| Такси за доставка (KG) | Справка DHL ($ USD) |
| 0,00kg-2.00kg | 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00kg | $ 40,00 - $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00kg | 50,00 USD - $ 100,00 USD |













Искате по -добра цена? Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.