- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Информационни листове
SI5345,44,42 Datasheet.pdfИскате по -добра цена?
Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.
| количество | Единична цена | Екст.Цена |
|---|---|---|
| 1+ | $12.123 | $12.12 |
| 260+ | $4.692 | $1,219.92 |
| 520+ | $4.527 | $2,354.04 |
| 1040+ | $4.446 | $4,623.84 |
Технически спецификации SI5342D-D14096-GM
Технически спецификации, атрибути, параметри и части Skyworks Solutions Inc. - SI5342D-D14096-GM с подобни спецификации на Skyworks Solutions Inc. - SI5342D-D14096-GM
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| Производител | Skyworks Solutions, Inc. |
| Напрежение - Доставка | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Тип | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Пакет на доставчик на устройства | 44-QFN (7x7) |
| серия | - |
| Съотношение - Вход: Изход | 4:2 |
| Пакет / касета | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Пакет | Tray |
| PLL | Yes |
| Атрибут на продукта | Стойност на атрибут |
|---|---|
| продукция | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Работна температура | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Брой на веригите | 1 |
| Тип монтаж | Surface Mount |
| Вход | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Честота - Макс | 350MHz |
| Разделител / Multiplier | Yes/No |
| Диференциално - Вход: Изход | Yes/Yes |
| Атрибут | описание |
|---|---|
| Ниво на чувствителност към влага (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Трите части вдясно имат подобни спецификации на Skyworks Solutions Inc. SI5342D-D14096-GM.
| Атрибут на продукта | ||||
|---|---|---|---|---|
| Номер на частта | SI5342D-D14096-GMR | SI5342D-D14043-GMR | SI5342D-D13346-GMR | SI5342D-D13056-GMR |
| Производител | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. | Skyworks Solutions Inc. |
| Диференциално - Вход: Изход | - | - | - | - |
| Пакет | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Пакет / касета | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Честота - Макс | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Вход | - | - | - | - |
| продукция | - | - | - | - |
| Брой на веригите | - | - | - | - |
| Тип монтаж | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| серия | - | - | - | - |
| Разделител / Multiplier | - | - | - | - |
| Напрежение - Доставка | - | - | - | - |
| Съотношение - Вход: Изход | - | - | - | - |
| Работна температура | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Тип | - | - | - | - |
| Пакет на доставчик на устройства | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Изтеглете SI5342D-D14096-GM PDF таблици с данни и документация Skyworks Solutions Inc. за SI5342D-D14096-GM - Skyworks Solutions Inc..
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.
| Общи държави Логистично време за време | ||
|---|---|---|
| Регион | Държава | Логистично време (ден) |
| Америка | САЩ | 5 |
| Бразилия | 7 | |
| Европа | Германия | 5 |
| Обединеното кралство | 4 | |
| Италия | 5 | |
| Океания | Австралия | 6 |
| Нова Зеландия | 5 | |
| Азия | Индия | 4 |
| Япония | 4 | |
| Близкия изток | Израел | 6 |
| Справка за доставка на DHL & FedEx | |
|---|---|
| Такси за доставка (KG) | Справка DHL ($ USD) |
| 0,00kg-2.00kg | 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1.00kg-2.00kg | $ 40,00 - $ 80,00 |
| 2.00kg-3.00kg | 50,00 USD - $ 100,00 USD |













Искате по -добра цена? Добавяне към CART и Изпратете RFQ СЕГА, ще се свържем с вас веднага.